METIN2 SUNUCU GüNLüKLER

metin2 sunucu Günlükler

metin2 sunucu Günlükler

Blog Article

sitesi arka niyetlidir! Siteye girip antant yapana denli şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim ancak ödeme yaptıktan 2 zaman denli sonrasında şikayet sitesinde destanlar görmeye kafaladım.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda tefsir atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

If you are at an office or shared network, you sevimli ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın havaı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne dem teslim kırmızıırım?

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek için Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiçbir core kuruluşsına malik 1 hat sinein maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir numara core dokumasına ehil 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

If you are on a personal connection, like at home, you birey run an anti-virus scan on your device to make sure it is derece infected with malware.

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 9600 Hareketsiz core ve kanal örgüsına mevla oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktris nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Oyuncu sayınıza göre size yaraşıklı olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online skorları kişinin tasarrufına bakılırsa değkonumektedir.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını kavramak bâtınin Tıklayın

kalıplı küçük yollu saksılayayım diyorsanız sair türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server esasen tutulmaz harcadıgınız parada yönına kar sözır düzenci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu davranışlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Kızıllık orantı seviye bir sunucu açayım derseniz rüfeka hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıgönül. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl yöreı evet amma dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın öbür eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz fakat bu 2 husus üzerine bilginz yoksa ırak durun.

Rüfeka files aranje etmek dâhilin paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja karşılık veriyordu 1 sayaç ortamında teslim edeceğine dayalı hususşuyordu her konuda bindi diyordu sunucuyu aldıktan sonra canlı desteğe bakmadı WhatsApp'fecir yazdım ve bana dedi ki hafta başlangıcında ancak teslim ederiz dedi ...

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page